Tele 2 õpetab: kuidas pääseda naistepäeval diivanile kupatamisest?

Inimeste hoiakute ja käitumise kujundamiseks on tööd tarvis teha pikaajaliselt. Paraku napib maailmamuutjatel ressursse näiteks sotsiaalkampaaniate korduvaks läbiviimiseks. See kehtib eriti laste ja perede valdkonna kohta. Samas saavad enamus ühiskondlikest probleemidest alguse just katkistest peresuhetest…

Selle taustal on tore näha, et vastutustundlik ettevõte Tele 2 on otsustanud hakata püsivalt panustama peresuhetega seotud hoiakute kujundamisse. Alles sügise hakul õpetati ju lapsi, kuidas oma vanemaid vana juustuga rääkima panna!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nüüd on väljas uus kampaania. Seekord keskendutakse toimiva paarisuhte saladustele ja perekonna infotehnoloogilise baasi uuendamisele. Nõuanded on seotud Eesti rahva jaoks olulise tähtpäeva – naistepäevaga. Kampaania paigutus on hästi läbi mõeldud. Kesklinnas liikujatele ei jää küll märkamatuks.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Millist konkreetset nõu siis antakse? No vaatame lähedalt.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

P.S Nagu ravimireklaamidelgi, peaks ka taolistel plakatitel erijuhtude kirjeldamiseks väike hoiatustekst olema. Kuna see puudub, aitan hea meelega ise. Mida hakata peale, kui märkad järgmisel õhtul imestusega, et diivan on tühi, uut mobiili pole, meest ka ei ole… ja oma vana juustuga talle helistades kõnet vastu ei võeta? No siin tulevadki mängu perevaldkonna kodanikuühendused ja sotsiaalsed ettevõtted. Nemad pakuvad lisaks ühiskonnas hoiakute kujundamisele abi ka konkreetsetel juhtudel. Kui Tele 2 infotelefonist naistepäeva järgselt toetust ei saa, siis näiteks Perekeskuse Sina ja Mina e-nõustamise keskkonnast või terapeutide käest leiab hüva nõu kindlasti.


Lisa kommentaar

css.php